Usługi

Oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług florystycznych. Podczas ich realizacji staramy się zachować jednolity styl i charakter wszystkich elementów zamówienia. Każde z nich traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę przeznaczenie i okoliczności ekspozycji kwiatów.

Wystrój i aranżacje

Wykonujemy aranżacje kwiatowe zarówno pomieszczeń zamkniętych, jak i plenerów. Projektujemy i wykonujemy wystrój wnętrz mieszkań, biur, restauracji i innych lokali, z użyciem kwiatów i różnego rodzaju ozdób. Tworzymy dekoracje imprez artystycznych, kulturalnych, sportowych oraz uroczystości kościelnych, gali jubileuszowych, konferencji, bankietów itp.

Ślub

Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości ślubnych - od bukietu Panny Młodej oraz przypinek dla Pana Młodego i gości, poprzez wystrój kościoła, sali weselnej i samochodów, aż po dekoracje kieliszków, zastawy i tortu weselnego. W naszych kompozycjach używamy wszystkich gatunków kwiatów. Każdy z nich pomaga nam podkreślić urodę i charakter Panny Młodej oraz styl jej sukni.

Pakowanie prezentów

Zajmujemy się pakowaniem prezentów. Oprócz tradycyjnych opakowań tworzymy ciekawe, oryginalne kompozycje z użyciem różnego rodzaju rekwizytów i żywych roślin. Prezenty zakupione w naszej kwiaciarni pakujemy gratis.

Balony

W naszym sklepie można kupić balony napełniane helem. Tam, gdzie jest to stosowne, używamy balonów również do uzupełniania kompozycji kwiatowych np. przy wystroju sal weselnych i samochodów. Organizatorom imprez plenerowych oferujemy stoiska z balonami, które uatrakcyjnią zabawę na świeżym powietrzu.